فوم پلی یورتان ترمو پلاستیک

شرکت BASF محصولات فوم پلی یورتان ترمو پلاستیک خود را در نمایشگاه بین المللی نساجی ۲۰۱۷ ارائه می‌دهد.
شرکت BASF توانایی‌های خود در صنعت فیلم، غشاء، فابریک، فیبر و چسب ذوبی که همگی بر پایه فوم پلی یورتان ترمو پلاستیک الاستولان می‌باشند در بازه زمانی ۹ تا ۱۲ ماه مه در نمایشگاه بین‌المللی نساجی فرانکفورت به نمایش می‌گذارد. به دلیل خاصیت کشسانی و بازگشت‌پذیری مکانیکی بالا، فوم پلی یورتان ترمو پلاستیک در تولید مواد اساسی متنوعی در صنعت نساجی مورد استفاده قرار می گیرد.
برای اولین بار شرکت BASF از پلی یورتان الاستولان برای تولید فیلم های لمینه پارچه‌های چاپ بهره می‌برد. برای این کاربرد به‌خصوص، فوم پلی یورتان ترمو پلاستیک مزیت‌های متنوعی را ایجاد می‌کنند ازجمله: علاوه بر چسبندگی خیلی خوب مواد، مقاومت سایش و شستشوی بالا، از قابلیت چاپ بالا حتی برای خطوط پیچیده برخوردار است. در غرفه BASF، بازدیدکنندگان می‌توانند قابلیت‌های فوم پلی یورتان ترمو پلاستیک در این نوع کاربرد خاص را تجربه کنند.
فوم پلی یورتان ترمو پلاستیک الاستولان نه‌تنها برای غشاهای چندکاره تنفس پذیر و غشاهای نفوذپذیر بخار- آب مناسب است بلکه برای تولید محصولات فابریک مقاوم به پارگی مورداستفاده در صنعت ساختمان نیز جذابیت دارد. پوشش دهی سقف با فوم پلی یورتان ترمو پلاستیک الاستولان علاوه بر داشتن دوام بالا، دارای مقاومت به پارگی بالایی نیز می‌باشد. به‌علاوه، فوم پلی یورتان ترمو پلاستیک الاستولان قابلیت چسبندگی و جوش‌پذیری بالا تحت چوب کاری و کاشی‌کاری دارا می باشد.
در پارچه و غشاهای پزشکی – طبی، پلی یورتان ترمو پلاستیک الاستولان قابلیت نفوذپذیری آب – بخار بالایی دارد. وقتی به عنوان یک غشای بافت مورد استفاده قرار می‌گیرد، پلی یورتان الاستولان مقاومت بالایی در برابر آب و باد نشان می‌دهد. فیبرهای پلی استر پوشانده شده با پلی یورتان الاستولان می‌توانند در فابریک های بسیار انعطاف پذیر و آنتی یو – وی ( مقاوم به اشعه مافوق بنفش) برای سیستم‌های سایه اندازی و تولید مبلمان فضای باز استفاده می گردد.
با معرفی دو محصول جدید در نمایشگاه بین‌المللی، شرکت BASF جایگاه خود به عنوان تأمین کننده چسب های ترموپلاستیک و مواد ترموپلاستیک به رخ رقیبان می‌کشد. محصول دیگرElastollanBonduraیک نوع پلی یورتان ترموپلاستیک برای چسب است که حاوی حلال ها پوشش های اکستروژنی است. این ماده می‌تواند به یک پلیمر پایهbase polymer برای تولید چسب های تک جزئی و یا در ترکیب با عامل پیونددهنده عرضی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ElastollanHotbondنیز یک فوم پلی یورتان ترمو پلاستیک ترموپلاستیک برای چسب های ذوبی است.

درباره foam-admin

سازنده و طراح ماشین آلات تزریق فوم هایپرشر ولوپرشردر سطح کشور با بهره گیری ازقطعات روز دنیا ومهندسی معکوس .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *