سازنده وطراح دستگاه تزریق فوم درب های ضد سرقت 

home_grid-stack01

یکی دیگراز ماشین آلات گروه صنعتی فوم صنعت ساخت وطراحی خطوط تزریق فوم درب های ضد سرقت در سطح کشور می باشد .

درب های ضد سرقت علاوه بر دارا بودن سازه فلزي در پشت رويه آن و به شرط اينكه سازه فلزي طبق اصول مهندسي ساخته شده باشد و اهن كشي به صورت بابندي استفاده شده باشد و نيز به صورت عمودي و افقي سازه فولادي استفاده شده باشد مي تواند در مقابل فشار و ديلم متجاوزين از خود استقامت خوبي نشان دهد و درب ضد سرقت مي تواند نقش كليدي داشته باشد.

به دليل اينكه درب ضد سرقت از چندين لايه تشكيل شده و نيز به دليل اينكه در هر دوسمت درب ضد سرقت فوم پلی یورتان بكار رفته باعث جلوگيري از انتشار صوت شده وهمچنين واشر درز گير درب ضد سرقت نيز نقش كليدي در انتشار صدا و همچنين نفوذ گرد و غبار به داخل منزل دارد.

درب ضد سرقت به دليل همخواني اجزاع آن نه تنها نقش حفاظتي دارد بلكه مي تواند با عث زيبايي محيط شده و نقش كليدي در معماري ساختمان شما داشته باشد . و امروزه با مدرن شدن درب هاي ضد سرقت بدست صنعت كاران درب هاي ضد سرقت لوكسي پا به عرصه صنعت ساختمان گذاشته اند كه اين زيبايي رو دو چندان كرده است.

کاربرد فوم به علت خصوصیات عایق بودن بسیار بالا در مقابل سرما ، گرما ضربه و صدا در صنایع کاربرد فراوان دارد .
فوم های مصرفی با دو دانسیته 26و36 موجود می باشد که دانسیته 36 به علت خواص عایقی بالاتر نسبت به دانسیته 26 برای شهرهای جنوبی کشور به علت گرمای شدید تا بستان و مناطق سردسیر به علت سرمایی زمستان مناست است و برای سایر مناطق دانسیته 26 به علت قیمت کمتر نسبت به دانسیته 36 توصیه می گردد.

9obbzxdftc58qex9oamf14420374161Zárbetét-cserék[1]

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

درباره foam-admin

سازنده و طراح ماشین آلات تزریق فوم هایپرشر ولوپرشردر سطح کشور با بهره گیری ازقطعات روز دنیا ومهندسی معکوس .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *