درباره ما

«معرفی گروه صنعتی فوم صنعت»

ماشین سازی فوم صنعت

گروه صنعتی فوم صنعت سازنده وطراح تمامی خطوط وماشین آلات تزریق فوم هایپرشر و لوپرشر  از سال 1389 یکی از بزرگترین ماشین سازی های فعال در کشوربا بهره گیری ازعلم وتکنولوژی با استفاده از قطعات روز دنیاو نیروهای باتجربه ومهندسین توانمند توانسته است یک تیم مستقل وهدفمند با برنامه ریزی دقیق وکار آمد در رسیدن به اهداف مورد نظر خود باشد .

یکی از اهداف مهم این گروه صنعتی مشتری مداری همواره با ایجاد بستری مناسب در امر تحقق_ توسعه وپیشبرد سیستم کیفیت تولیدی با حرکت مستمر وهدفمند در راستای چشم اندازهای صنعتی قدمی هر چند کوچک در راستای اشتغال زایی واعتلای صنعتی برداشته وبا توجه به کیفیت وتحویل به موقع وتلاش برای جلب اطمینان ورضایت قلبی مشتریان گرامی راهنمای کلیه برنامه ریزی های خرد وکلان این شرکت می باشد.

کسب گواهینامه های مختلف در نظام مدیریت کیفیت در طی سال ها تجربه نشان دهنده خلاقیت تیم طراح وزحمات بی دریغ مهندسین وکارشناسان این گروه در این زمینه وداشتن یک واحدمشخص وبه موقع خدمات پس از فروش منظم و جامع .امکان ارائه سرویس گارانتی اولیه وخدمات پس از فروش درکمترین زمان ممکن یکی دیگر از امتیازات این شرکت می باشد.آنچه همواره در طول سال های متمادی سرلوحه فعالیت مدیریت قرار گرفته،برداشتن گامی هر چند کوچک در راستای بهبود کیفیت وافزایش توان اجرایی درامر بروز رسانی و ارتقأ کیفیت ماشین آلات می باشد.

«شرح کلی مراحل ساخت وطراحی گروه صنعتی فوم صنعت»

تمامی مراحل ساخت و طراحی خطوط تولید اعم از دستگاه های لوپرشر وهایپرشر در این واحد صنعتی و بصورت برنامه نویسی مهندسی شده می باشد .قطعات بکار رفته در دستگاه براساس الگوی صحیح و طبق استاندارد های بین المللی، نوع خروجی سفارشی ساخته می شود .

آزمون خطای دستگاه ها توسط مهندسین مجرب مکانیک وبرق با دقت بالا مونتاژ ومدار برق والکترونیک وبرنامه نویسی ماشین آلات انجام وبسته به نوع دستگاه بین 3تا7 روز کاملا تست نهایی وآماده تحویل می باشد.

در ساخت قطعات ماشین کاری بکار رفته در ماشین آلات تماما از دستگاه های پیشرفته فرز وتراش استفاده می گرددوبعد از کنترل نهایی قطعات به روش آبکاری رنگ آمیزی شده وتمام اسکلت های دستگاه نیز با رنگ اپوکسی واستاتیک که بسیار مقاوم در برابر حرارت واسیدها می باشد رنگ شده و آماده مونتاژ می باشد.

فوم صنعت پیشرو در صنایع پلی یورتان ـ تضمین کیفیت ـ تضمین خدمت برای آینده ای بهتر

فوم صنعت

فوم صنعت